KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 9.7.2016

Kilpailupäivä: 9.7.2016
Vip: 30.6.2016
Järjestyspaikka: Valenwood VALE8393
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ10 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
2. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
3. Hamzi (VRL-02163) - Beware of Chaos VH16-012-0055
4. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
5. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
6. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
7. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
8. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
9. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
10. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
11. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
12. alex. (VRL-00136) - Caldero v. Corbeau VH14-258-0003
13. Mila (VRL-11936) - Scotspine Joestarr VH16-031-0060
14. Taciturn (VRL-12909) - California
15. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
16. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
17. Hamzi (VRL-02163) - Nessa vd Shadow VH15-012-0612
18. alex. (VRL-00136) - Cidero Flow VH16-031-0421
19. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
20. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
21. alex. (VRL-00136) - Crayon Westbound VH16-031-0422
22. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
23. eatnama (VRL-00620) - KWB Party In Parma VH16-031-0424
24. Taciturn (VRL-12909) - Aesar Caramelle
25. Lunia (VRL-13215) - Averti
26. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
27. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
29. eatnama (VRL-00620) - Captain Hook VH15-031-0774
30. Hamzi (VRL-02163) - Rhythm of Blues VH16-012-0054

Luokka 2, Grand Prix
1. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
2. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Novitá VH16-031-0221
3. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
4. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
5. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
6. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
7. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
8. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
9. alex. (VRL-00136) - Elder Mastery VH15-021-0155
10. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
11. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
12. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
13. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
14. Lunia (VRL-13215) - Averti
15. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
16. eatnama (VRL-00620) - Romantius VH16-011-0174
17. Mila (VRL-11936) - Scotspine Gilda VH16-031-0325
18. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
19. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
20. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
21. alex. (VRL-00136) - Sinful Flow VH14-031-0562
22. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
23. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
24. alex. (VRL-00136) - Scotspine Zephyros VH15-031-0431
25. Taciturn (VRL-12909) - Blossomtime
26. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve Benjamin VH16-012-0117
27. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Domenica VH16-031-0222
28. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
29. eatnama (VRL-00620) - Drothea VH16-011-0175
30. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382