KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 7.7.2016

Kilpailupäivä: 7.7.2016
Vip: 30.6.2016
Järjestyspaikka: Valenwood VALE8393
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ10 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
2. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
3. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
4. eatnama (VRL-00620) - KWB Party In Parma VH16-031-0424
5. alex. (VRL-00136) - Cidero Flow VH16-031-0421
6. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
7. Taciturn (VRL-12909) - Aesar Caramelle
8. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
9. alex. (VRL-00136) - Caldero v. Corbeau VH14-258-0003
10. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
11. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
12. eatnama (VRL-00620) - Captain Hook VH15-031-0774
13. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
14. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
15. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
16. alex. (VRL-00136) - Crayon Westbound VH16-031-0422
17. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
18. Mila (VRL-11936) - Scotspine Joestarr VH16-031-0060
19. Lunia (VRL-13215) - Averti
20. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
21. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
22. Hamzi (VRL-02163) - Rhythm of Blues VH16-012-0054
23. Taciturn (VRL-12909) - California
24. Hamzi (VRL-02163) - Beware of Chaos VH16-012-0055
25. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
26. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
27. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
28. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
29. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
30. Hamzi (VRL-02163) - Nessa vd Shadow VH15-012-0612

Luokka 2, Grand Prix
1. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
2. Taciturn (VRL-12909) - Blossomtime
3. alex. (VRL-00136) - Elder Mastery VH15-021-0155
4. Lunia (VRL-13215) - Averti
5. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
6. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
7. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
8. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
9. eatnama (VRL-00620) - Romantius VH16-011-0174
10. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
11. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
12. alex. (VRL-00136) - Scotspine Zephyros VH15-031-0431
13. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
14. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Novitá VH16-031-0221
15. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve Benjamin VH16-012-0117
16. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
17. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
18. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
19. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
20. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
21. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
22. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
23. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
24. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
25. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
26. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Domenica VH16-031-0222
27. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
28. alex. (VRL-00136) - Sinful Flow VH14-031-0562
29. eatnama (VRL-00620) - Drothea VH16-011-0175
30. Mila (VRL-11936) - Scotspine Gilda VH16-031-0325