KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 30.11.2016

Kilpailupäivä: 30.11.2016
Vip: 10.11.2016
Järjestyspaikka: Joyance JOYA2777
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ3140 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Otterley Wilson (VRL-12757) - Vuornan Chinachick
2. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
3. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
4. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
5. Bris (VRL-14307) - Darja Dakini RA
6. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
7. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
8. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
9. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
10. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
11. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
12. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
13. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
14. Otterley Wilson (VRL-12757) - Benedict WSH
15. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196
16. Otterley Wilson (VRL-12757) - Maryann CER
17. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
18. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
19. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
20. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786
21. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
22. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
23. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
24. HM (VRL-00096) - Mereedje Z
25. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
26. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
27. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
28. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
29. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
30. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627

Luokka 2, Grand Prix
1. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heike WSH
2. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
3. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Aleida WSH
5. Bris (VRL-14307) - Disturbed Navarro VH16-031-0692
6. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
7. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
8. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
9. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
10. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
11. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
12. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
13. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
14. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
15. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
16. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
17. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786
18. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
19. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
20. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
21. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heida WSH
22. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
23. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
24. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
25. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
26. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
27. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
28. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
29. HM (VRL-00096) - Mereedje Z
30. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196

Luokka 3, Grand Prix
1. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
2. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
3. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
4. HM (VRL-00096) - Miss Murder
5. Otterley Wilson (VRL-12757) - Anfried WSH
6. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
7. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
8. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow
9. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
10. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
11. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
12. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
13. Otterley Wilson (VRL-12757) - Kurt WSH
14. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
15. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126
16. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
17. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor
18. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
19. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047
20. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
21. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
22. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
23. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
24. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
25. Otterley Wilson (VRL-12757) - Marlene WSH
26. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP

Luokka 4, Grand Prix
1. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
2. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126
3. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
4. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
5. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
6. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
7. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
8. Otterley Wilson (VRL-12757) - Blake WSH
9. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
10. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
11. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
12. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
13. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor
14. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
15. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
16. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
17. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
18. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
19. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
20. HM (VRL-00096) - Miss Murder
21. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow
22. Otterley Wilson (VRL-12757) - Mathias WSH
23. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP
24. Otterley Wilson (VRL-12757) - Helia WSH
25. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
26. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047