KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 29.11.2016

Kilpailupäivä: 29.11.2016
Vip: 10.11.2016
Järjestyspaikka: Joyance JOYA2777
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ3140 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
2. HM (VRL-00096) - Mereedje Z
3. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
4. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
5. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
6. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
7. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
8. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
9. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196
10. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
11. Otterley Wilson (VRL-12757) - Benedict WSH
12. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
13. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
14. Otterley Wilson (VRL-12757) - Maryann CER
15. Bris (VRL-14307) - Darja Dakini RA
16. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
17. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
18. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
19. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
20. Otterley Wilson (VRL-12757) - Vuornan Chinachick
21. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
22. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
23. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
24. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
25. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
26. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
27. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
28. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
29. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
30. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786

Luokka 2, Grand Prix
1. Bris (VRL-14307) - Disturbed Navarro VH16-031-0692
2. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
3. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
4. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
5. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
6. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
7. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786
8. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
9. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
10. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
11. Otterley Wilson (VRL-12757) - Aleida WSH
12. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heike WSH
13. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
14. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
15. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
16. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
17. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
18. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heida WSH
19. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
20. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
21. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
22. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
23. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
24. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
25. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
26. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
27. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
28. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
29. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196
30. HM (VRL-00096) - Mereedje Z

Luokka 3, Grand Prix
1. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
2. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
3. Otterley Wilson (VRL-12757) - Anfried WSH
4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Kurt WSH
5. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
6. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
7. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
8. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP
9. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor
10. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
11. HM (VRL-00096) - Miss Murder
12. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
13. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047
14. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
15. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
16. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
17. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
18. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
19. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
20. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126
21. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
22. Otterley Wilson (VRL-12757) - Marlene WSH
23. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
24. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
25. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
26. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow

Luokka 4, Grand Prix
1. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047
2. HM (VRL-00096) - Miss Murder
3. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
4. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
5. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
6. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP
7. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
8. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
9. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
10. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
11. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow
12. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
13. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
14. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor
15. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
16. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
17. Otterley Wilson (VRL-12757) - Helia WSH
18. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
19. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
20. Otterley Wilson (VRL-12757) - Blake WSH
21. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
22. Otterley Wilson (VRL-12757) - Mathias WSH
23. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
24. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
25. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
26. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126