KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 28.11.2016

Kilpailupäivä: 28.11.2016
Vip: 10.11.2016
Järjestyspaikka: Joyance JOYA2777
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ3140 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786
2. Otterley Wilson (VRL-12757) - Maryann CER
3. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184
4. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
5. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
6. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
7. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
8. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
9. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
10. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
11. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
12. HM (VRL-00096) - Mereedje Z
13. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
14. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
15. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
16. Otterley Wilson (VRL-12757) - Benedict WSH
17. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
18. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
19. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
20. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196
21. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
22. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
23. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
24. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
25. Bris (VRL-14307) - Darja Dakini RA
26. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
27. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
28. Otterley Wilson (VRL-12757) - Vuornan Chinachick
29. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
30. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185

Luokka 2, Grand Prix
1. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heida WSH
2. Bris (VRL-14307) - Disturbed Navarro VH16-031-0692
3. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Waterfall VH16-048-0051
4. felissa (VRL-04000) - Impreza Rewa VH16-021-0422
5. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
6. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
7. riika (VRL-10216) - FV Iron Maiden VH11-012-0185
8. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
9. HM (VRL-00096) - Delicate Venice
10. HM (VRL-00096) - Mereedje Z
11. Pinja (VRL-13811) - Bail Me Out VH15-011-0289
12. Otterley Wilson (VRL-12757) - Aleida WSH
13. satu (VRL-00124) - White Thedas VH16-031-0786
14. Kemiina (VRL-02815) - Spicy Pumpkin WH VH16-031-0697
15. Kemiina (VRL-02815) - Princess Ariel VH16-031-0700
16. Otterley Wilson (VRL-12757) - Heike WSH
17. Kemiina (VRL-02815) - Gortland VH16-021-0454
18. satu (VRL-00124) - Rusty Rum VH16-031-0627
19. felissa (VRL-04000) - Philadelphia Dessa VH16-013-0074
20. Nikki Ferrari (VRL-14085) - Framed in Blood VH16-012-0196
21. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Glendon VH16-048-0049
22. Pinja (VRL-13811) - Isabelle's Routine VH15-012-0362
23. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
24. Pinja (VRL-13811) - E.W Pure Smokey VH15-012-0289
25. riika (VRL-10216) - Checkered Wide VH16-012-0184
26. HM (VRL-00096) - Zepar van de Halor
27. Melina (VRL-11408) - Nemeria Wolf VH16-031-0723
28. Taciturn (VRL-12909) - Sentinel
29. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Clarina VH16-048-0050
30. riika (VRL-10216) - TimberLand VH11-012-0184

Luokka 3, Grand Prix
1. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow
2. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
3. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
4. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
5. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
6. Otterley Wilson (VRL-12757) - Kurt WSH
7. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
8. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
9. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
10. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
11. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
12. Otterley Wilson (VRL-12757) - Marlene WSH
13. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP
14. Bris (VRL-14307) - Thirteen Abyss
15. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
16. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
17. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor
18. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
19. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
20. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126
21. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
22. Otterley Wilson (VRL-12757) - Anfried WSH
23. Bris (VRL-14307) - Yaiks! Skeleton VON VH16-031-0432
24. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
25. HM (VRL-00096) - Miss Murder
26. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047

Luokka 4, Grand Prix
1. Otterley Wilson (VRL-12757) - Blake WSH
2. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Vanilla Flow
3. Taciturn (VRL-12909) - Silverbrand Starfall
4. Otterley Wilson (VRL-12757) - Helia WSH
5. riika (VRL-10216) - Ninos van de Halor VH16-012-0341
6. Kida (VRL-08368) - Consigliere VH16-013-0096
7. Kida (VRL-08368) - Rothkeller's Label VH11-013-0047
8. Kemiina (VRL-02815) - Rabastan du Roch VH16-121-0077
9. Pinja (VRL-13811) - Oldfinion Sion VH16-031-0799
10. Otterley Wilson (VRL-12757) - Mathias WSH
11. Bris (VRL-14307) - Made From Dark Sugar TP VH16-031-0705
12. Asil (VRL-00567) - Timothy v.d. Bogart
13. HM (VRL-00096) - Dolivos van de Halor
14. Bris (VRL-14307) - Aztecs Like Chocolate TP
15. Pinja (VRL-13811) - FV Amaranth VH12-012-0126
16. Lea (VRL-14375) - Wolf's Blacksinthe VH14-031-1174
17. Kemiina (VRL-02815) - Humanity of Gangster VH16-031-0790
18. Kida (VRL-08368) - Dawnfrost Luna VH16-021-0448
19. Pinja (VRL-13811) - Ardennen RII VH16-012-0291
20. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
21. riika (VRL-10216) - Going to Paradise City STC VH16-012-0129
22. HM (VRL-00096) - Miss Murder
23. riika (VRL-10216) - Vincent Victory Kern VH16-012-0310
24. Kemiina (VRL-02815) - Gangster College WH VH16-031-0249
25. Bris (VRL-14307) - Forgotten Umbrella DFC VH16-031-0694
26. HM (VRL-00096) - Adeetje van de Halor