KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 3.7.2016

Kilpailupäivä: 3.7.2016
Vip: 30.6.2016
Järjestyspaikka: Valenwood VALE8393
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ10 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
2. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
3. eatnama (VRL-00620) - KWB Party In Parma VH16-031-0424
4. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
5. Mila (VRL-11936) - Scotspine Joestarr VH16-031-0060
6. Taciturn (VRL-12909) - Aesar Caramelle
7. Lunia (VRL-13215) - Averti
8. Hamzi (VRL-02163) - Rhythm of Blues VH16-012-0054
9. eatnama (VRL-00620) - Captain Hook VH15-031-0774
10. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
11. Taciturn (VRL-12909) - California
12. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
13. alex. (VRL-00136) - Caldero v. Corbeau VH14-258-0003
14. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
15. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
16. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
17. Hamzi (VRL-02163) - Nessa vd Shadow VH15-012-0612
18. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
19. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
20. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
21. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
22. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
23. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
24. alex. (VRL-00136) - Cidero Flow VH16-031-0421
25. Hamzi (VRL-02163) - Beware of Chaos VH16-012-0055
26. alex. (VRL-00136) - Crayon Westbound VH16-031-0422
27. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
28. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
29. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
30. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114

Luokka 2, Grand Prix
1. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
2. eatnama (VRL-00620) - Romantius VH16-011-0174
3. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
4. Taciturn (VRL-12909) - Blossomtime
5. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
6. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
7. Lunia (VRL-13215) - Averti
8. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
9. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
10. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
11. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Domenica VH16-031-0222
12. alex. (VRL-00136) - Sinful Flow VH14-031-0562
13. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
14. alex. (VRL-00136) - Elder Mastery VH15-021-0155
15. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
16. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve Benjamin VH16-012-0117
17. Mila (VRL-11936) - Scotspine Gilda VH16-031-0325
18. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
19. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
20. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
21. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
22. eatnama (VRL-00620) - Drothea VH16-011-0175
23. alex. (VRL-00136) - Scotspine Zephyros VH15-031-0431
24. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
25. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
26. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
27. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Novitá VH16-031-0221
28. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
29. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
30. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114