KRJ:n alaiset kouluratsastuskisat 2.7.2016

Kilpailupäivä: 2.7.2016
Vip: 30.6.2016
Järjestyspaikka: Valenwood VALE8393
Vastuuhenkilö: Taciturn VRL-12909
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla (arvontakone)

Rajoitukset ja osallistuminen

Luokkaan max 30 ratsukkoa
Enintään kolme hevosta/ratsastaja/luokka
Enintään kaksi luokkaa/hevonen, yksi kerta/luokka/hevonen
Kilpailut ovat avoinna kaikille

Osoitteeseen: tacivirtuaali@gmail.com
Otsikolla: KRJ10 (osallistutaan samalla kutsuryppään kaikkiin kymmeneen kutsuun)
Osallistumismuoto:
Luokka nro (/luokat mikäli osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat



Osallistujat/tulokset

Luokka 1, Grand Prix
1. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
2. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
3. alex. (VRL-00136) - Caldero v. Corbeau VH14-258-0003
4. Taciturn (VRL-12909) - Errandil Valen
5. alex. (VRL-00136) - Crayon Westbound VH16-031-0422
6. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
7. eatnama (VRL-00620) - Captain Hook VH15-031-0774
8. Hamzi (VRL-02163) - Nessa vd Shadow VH15-012-0612
9. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
10. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
11. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
12. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
13. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
14. Taciturn (VRL-12909) - Aesar Caramelle
15. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
16. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
17. Hamzi (VRL-02163) - Rhythm of Blues VH16-012-0054
18. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
19. Lunia (VRL-13215) - Averti
20. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
21. Taciturn (VRL-12909) - California
22. Hamzi (VRL-02163) - Beware of Chaos VH16-012-0055
23. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
24. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
25. alex. (VRL-00136) - Cidero Flow VH16-031-0421
26. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
27. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
28. Mila (VRL-11936) - Scotspine Joestarr VH16-031-0060
29. eatnama (VRL-00620) - KWB Party In Parma VH16-031-0424
30. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114

Luokka 2, Grand Prix
1. Amy (VRL-10961) - Beatrice VH13-044-0114
2. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Cadasha CTN VH13-044-0228
3. Oresama (VRL-02753) - Daily Spider RR
4. eatnama (VRL-00620) - Drothea VH16-011-0175
5. Mila (VRL-11936) - le Rêve Washington VH16-012-0045
6. Hamzi (VRL-02163) - le Rêve Benjamin VH16-012-0117
7. Lissu T. (VRL-12701) - Rosenhof Louisa
8. Oresama (VRL-02753) - Pocket Boyfriend RR
9. alex. (VRL-00136) - Sinful Flow VH14-031-0562
10. Mila (VRL-11936) - Scotspine Gilda VH16-031-0325
11. Ninni H. (VRL-05766) - Down for the Count VH16-031-0386
12. alex. (VRL-00136) - Scotspine Zephyros VH15-031-0431
13. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Domenica VH16-031-0222
14. felissa (VRL-04000) - Delicate Burgundy VH16-031-0419
15. Mila (VRL-11936) - Scotspine X-Boxer VH16-031-0057
16. Hamzi (VRL-02163) - Shadow’s Novitá VH16-031-0221
17. Sonja.P (VRL-06588) - Mungojerrie Wolf VH16-031-0382
18. Taciturn (VRL-12909) - Blossomtime
19. Pierre (VRL-10531) - Rodumus Prime VH14-031-0621
20. Milja (VRL-00692) - Rosenhof Waldo VH16-021-0056
21. Sorel (VRL-00884) - Wolf's Jackpot VH16-044-0015
22. Jossu (VRL-14286) - Senhor VH16-087-0008
23. eatnama (VRL-00620) - Romantius VH16-011-0174
24. Taciturn (VRL-12909) - Zacharie von Gateaway
25. alex. (VRL-00136) - Elder Mastery VH15-021-0155
26. Taciturn (VRL-12909) - Hukkapuron Joyce
27. felissa (VRL-04000) - Delicate Barricade VH16-031-0420
28. eatnama (VRL-00620) - Dancairus VH16-011-0173
29. Oresama (VRL-02753) - Kiro FIN VH15-031-0474
30. Lunia (VRL-13215) - Averti